Hoeverveiling

Voor kerk, jeugdwerk, sport- en muziekverenigingen

HOEVERVEILING IN NOVEMBER

Voor het eerst sinds de traditie van de Hoeverveiling wordt de veiling in november gehouden.
Er is goed over nagedacht in het dorp, want er zijn weer heel veel leuke kavels beschikbaar.
zie kavels 2018
Heel Egmond bakt met diverse appel-, en perentaarten en een heuse glutenvrije bananencake.
Ook de kruidkoeken van Dora ontbreken niet en overheerlijke oliebollen door diverse keukenprinsessen gebakken.
Veel activiteiten dit keer; Nieuw is de solextour met BBQ, maar ook vele oude bekenden zijn weer aanwezig.
Vissen en varen op het wad, met de Eems en de Aljo en varen met BBQ aangeboden door diverse bewoners van de Julianaweg.
De kaarten voor het vissen en varen op het wad van de veiling in 2017 worden gevaren in het voorjaar van 2019 en de kaarten van 2018 in aug/sept 2019.
De boot "de Eems" van Martijn en Ewoud is in onderhoud geweest, dus vandaar de uitgestelde vaartocht.
De history tour is in een nieuw jasje gestoken.
Er worden diverse activiteiten ingekocht variërend van spannend en spel, naar actief en escape, naar je rustig laten rondhobbelen door ons prachtig duingebied.
Voor elke validiteit een mogelijkheid om me te doen.
Ook gaat "de Freek Vonk van Egmond" weer met u op pad, en de Huis&Hof tour wordt ook aangeboden.
De activiteiten in Egmond worden met elkaar gecombineerd, zo is er een tegeltje te koop van de Kunstveiling voorjaar 2018.
en ook een kraam voor het Hoeverdorpsfeest wordt beschikbaar gesteld.
kortom genoeg reden om te komen naar de veiling zaterdag 3 november Dorpshuis Hanswijk, aanvang 20.00 uur.